Zacznij projekt

Kim jesteśmy?

Even Drop


Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań wykorzystywanych w Internecie (i nie tylko), które pomagają firmom usprawnić i polepszać swoją sprzedaż. Wykorzystujemy nasze ponad 8-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, logotypów, opakowań produktów, identyfikacji wizualnych, stron responsywnych, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych.

W Even Drop dbamy o każdy szczegół związany z realizacją powierzonego nam zadania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Co wykonujemy?Strony Internetowe

Kompleksowo zajmujemy się stronami internetowymi. Projektujemy je, tworzymy, wdrażamy, testujemy, utrzymujemy.


Sklepy Internetowe

Projektujemy oraz wdrażamy sklepy internetowe, dzięki którym będziesz w stanie sprzedawać online – efektywnie.


Aplikacje mobilne

Dzięki aplikacjom mobilnym dostęp do produktów naszych klientów i usług jest znacznie szybszy i tańszy. Co najważniejsze jest efektywny.


Identyfikacje Wizualne

Odpowiednio zaprojektowana identyfikacja wizualna pozwoli firmie wyróżnić się, zapaść w pamięć osób, mających styczność z tą marką.


Pozycjonowanie SEO/SEM

Chcesz być pierwszy w wyszukiwarce Google? Zamów tę usługę, zapłacisz jedynie za jej efekt.


Projektowanie graficzne

Tworzymy również inne projekty: reklamy, katalogi, ulotki, nalepki, billboardy, standy, wizualizacje, interfejsy (UI/UX) oraz wiele innych.


Motion / Prezentacje / Reklamy

Krótkie filmy video są świetnym sposobem na atrakcyjną prezentację produktów lub usług. Prezentacje multimedialne, reklamy animowane, motion.


Fotografia produktowa

Fotografujemy produkty na potrzeby reklam, stron WWW oraz sklepów. Profesjonalnie wykonana oprawa produktu, to klucz do udanej reklamy.

Strony Internetowe

Projektujemy, tworzymy, wdrażamy, testujemy, utrzymujemy - Strony Internetowe.. w każdej postaci. Dostarczamy oryginalne, niepowtarzalne, responsywne (dopasowane do różnych urządzeń) strony internetowe oraz wszystko, co z nimi związane (hosting, domeny, reklamy).
Dzięki nam Twoją firmę zauważy więcej osób, a Twoje usługi i produkty sprzedadzą się lepiej.

Oprócz stron i wdrożeń jesteśmy w stanie również tworzyć autorskie skrypty (systemy CMS, wtyczki, interfejsy), krojone na miarę Twojej firmy.

Zobacz Zapytaj

Sklepy Internetowe

Handlujesz? Jeśli tak, powinieneś wiedzieć, że wielu klientów zapewne nie wie, że Twój sklep istnieje. Zacznij sprzedawać online, wypromuj dzięki nam swoją firmę i zarabiaj więcej. Pojawiając się w Internecie, pojawiasz się wszędzie, dostęp do Twoich produktów staje się praktycznie nieograniczony. Oferujemy projektowanie graficzne oraz wdrażanie responsywnych sklepów internetowych, również autorskich. Dla swoich klientów utrzymujemy sklepy na naszych serwerach, zapewniamy wsparcie techniczne oraz przeszkolenie pracowników z zakresu obsługi sklepu internetowego.
Nie zwlekaj, otwórz się na świat, otwórz swój własny sklep internetowy.

Zobacz Zapytaj

Aplikacje Mobilne

Aplikacje mobilne to nic innego jak programy działające na urządzeniach przenośnych - smartfonach czy tabletach. Mogą to być programy użyteczne, promocyjne, rozrywkowe. Dzięki aplikacjom mobilnym dostęp do produktów naszych klientów jest znacznie szybszy i tańszy. Zajmujemy się projektowaniem aplikacji na trzy najpopularniejsze platformy mobilne: Windows Phone, Android oraz iOS. Projektujemy pełne interfejsy użytkownika (GUI/UI/UX), które wykorzystujemy m. in. w systemach obsługi treści i aplikacjach mobilnych.
Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia, jaka aplikacja mobilna może pomóc Twojej firmie.

Zobacz Zapytaj

Identyfikacje Wizualne

Kluczowym elementem tworzenia każdej firmy jest umiejętna kreacja marki, wizerunku. Zarówno nowym, jak i istniejącym firmom oferujemy projektowanie dobranych do branży i potrzeb identyfikacji wizualnych. Składają się one najczęściej z logotypu, wizytówki, papieru firmowego, teczki ofertowej, koperty oraz pieczątki, bądź również księgi znaku. Odpowiednio zaprojektowana identyfikacja wizualna pozwoli firmie wyróżnić się, zapaść w pamięć osób, mających styczność z marką. Zapraszamy do współpracy nie tylko nowo powstałe firmy, ale także firmy, które chciałyby odświeżyć swój wizerunek, być może skierować swój produkt do nowej grupy odbiorców, bądź zmienić styl wizerunku.

Zobacz Zapytaj

Pozycjonowanie SEO/SEM

Jeden z najważniejszych elementów marketingu internetowego. Statystyki pokazują, że wyszukując strony, przy użyciu wyszukiwarki Google, przegląda się jedynie pierwszą stronę wyników, nie zaglądając dalej. Dlatego ważne jest, aby znaleźć się na pierwszej stronie, na jak najwyższej pozycji. Właśnie tym jest pozycjonowanie. Swoim klientom oferujemy usługi pozycjonowania z zakresu SEO/SEM/WSO. Wybierając tę usługę, masz gwarancję osiągnięcia odpowiednich wyników - u nas płacisz jedynie za EFEKT - kiedy Twoja strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wybranych fraz. Zajmujemy się również kampaniami Google Adwords. Marketing internetowy w takiej postaci znacząco wpływa na sprzedaż zarówno w Internecie jak i poza nim.

Zapytaj

Projektowanie Graficzne

Oprócz graficznego projektowania stron, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych, czy też identyfikacji wizualnych, wykonujemy również Zapytajienia na mniej standardowe projekty graficzne m.in.: projekty nalepek na butelki, naklejek, plakatów, billboardów, reklam przenośnych, standów, grafik na samochody, wizualizacji, interfejsów systemowych (zarówno programów komputerowych jak i systemów obsługi treści - CMS) oraz wiele wiele innych. Dla naszych klientów przygotowujemy również projekty do druku, a nawet wiele z nich realizujemy sami, bądź we współpracy z naszymi poligraficznymi partnerami.

Zobacz Zapytaj

Montaż
Prezentacje
Reklamy

Krótkie filmy, animacje są świetnym sposobem na atrakcyjną prezentację produktów lub usług. Tworzymy prezentacje multimedialne, reklamy animowane czy też szeroko pojęty motion design. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego oprogramowania oraz solidnego sprzętu jesteśmy w stanie osiągnąć najbardziej zadowalające wyniki. Zajmujemy się podstawowym montażem materiałów filmowych, tworzeniem i wykorzystaniem efektów w celu prezentacji produktów czy też klipów muzycznych. Niektóre z nich można obejrzeć w dziale Realizacje.

Zobacz Zapytaj

Fotografia produktowa

Bardzo często w trakcie tworzenia pewnych projektów kluczową rolę odgrywają fotografie. Najczęściej jest tak w przypadku prezentacji produktów. Swoim klientom oferujemy fotografię produktową na potrzeby sklepów internetowych, stron WWW, prezentacji czy też reklam. Posiadamy niezbędny sprzęt, który pozwala nam oferować wysokiej jakości obraz. Jednak nie tylko na fotografii produktowej się kończy. Jesteśmy również w stanie wykonać fotografie wnętrz, architektury oraz profesjonalne sesje zdjęciowe.

Zobacz Zapytaj
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Even Drop. Przygotowana przez nich identyfikacja wizualna oraz strona internetowa, bardzo podoba się moim klientom i jednoznacznie kojarzy się z moją pracownią. W przyszłości nadal będę korzystać z ich usług. Monika Siwik / Hexagon - Studio Architektury

Portfolio

Nasze Dotychczasowe Realizacje


Even Drop

Poznaj Nasz Zespół


Jesteśmy młodym, utalentowanym zespołem. Naszym celem jest tworzyć projekty użyteczne, piękne i oryginalne. Budujemy relacje z każdym klientem, tworząc nowe rozwiązania, dostarczając świeżą wizję i wspierając każdy projekt. Dzięki nam zobaczysz jak pracują świetnie dobrani, zgrani ludzie, zdeterminowani, aby dać Ci to czego potrzebujesz. Jeżeli chcesz rozpocząć z nami współpracę lub zadać pytanie - napisz.

Robert Melnicki / Creative Director

Jest jednym z niewielu dyrektorów kreatywnych, którzy angażują się w relacje z klientem. Wprowadza świeżą wizję w każdy projekt. Stoją za nim lata doświadczenia w pracy designera. Kiedy nie pracuje można go usłyszeć jak ćwiczy grę na perkusji, czym straszy koty sąsiadów.

Ewa Terech / Account Executive

Jest spoiwem między tworzeniem projektu a potrzebami klienta. Dzięki dużej empatii potrafi postawić się w sytuacji klienta i zapewnić, aby współpraca osiągnęła najlepszy efekt. Lubi rzeczy piękne i użyteczne. Tańczy przy dobrej muzyce, kocha zwierzęta i propaguje zdrowy tryb życia.

Emil Łanowski / Developer

Niepoprawny programista spełniający marzenia, dążący do celu oraz podejmujący wyzwania.


236 Projektów
167 Klientów
1424 Wypitych Kaw :)
75 Like'ów

Formularz Kontaktowy

Wypełnij i wyślij!


Kontakt

Śmiało! Napisz do nas!


Even Drop - Robert Melnicki, os. Medyk 19, 11-700 Mrągowo
NIP: 7422248482, REGON: 281585126

kontakt@evendrop.pl

+48 604 753 125

Page Loader